1e Tankkorps (1 Tankovy Korpoes)


Het 1e Tankkorps werd opgericht in oktober 1942.

Commandant:

Generaal-majoor der tankstrijdkrachten Michail Je. Katoekov (31-03-1942 - 18-09-1942)
Generaal-majoor der tankstrijdkrachten Vasily V. Boetkov (19-09-1942 - 11-05-1945)

Chef-staf:

Kolonel Chartsjevnikov

Lid van de militaire raad:

Onderschikking:

Ondergeschikte eenheden:

Home