23e Tankkorps (23 Tankovy Korpoes)


Het 23e Tankkorps werd opgericht op 27 juli 1942.

Commandant:

Generaal-majoor der tankstrijdkrachten Abram M. Chasin (05-06-1942 - 25-08-1942)
Generaal-majoor der tankstrijdkrachten Aleksei F. Popov (30-08-1942 - 15-10-1942)
Kolonel Vasily V. Kosjelev (16-10-1942 - 28-11-1942)
Generaal-majoor der tankstrijdkrachten Efim G. Poesjkin (29-11-1942 - 11-03-1944)

Chef-staf:

Kolonel Volkonsky (1942 - 1942)
Kolonel Boezejev (01-09-1942 - )

Lid van de militaire raad:

Onderschikking:

Ondergeschikte eenheden:

6e Tankbrigade
189e Tankbrigade
9e Gemotoriseerde Jagerbrigade

Home