4e Tankkorps (4 Tankovy Korpoes)


Het 4e Tankkorps werd opgericht in augustus 1942. Na zware verliezen te hebben geleden werd het korps op 29 november 1942 uit de frontlijn gehaald en niet meer ingezet. Het 4e Tankkorps werd op 7 februari 1943 opnieuw ingedeeld als het 5e Garde-Tankkorps.

Commandant:

Luitenant-generaal der tankstrijdkrachten Vasily A. Misjoelin (31-03-1942 - 18-09-1942)
Generaal-majoor der tankstrijdkrachten Andrei G. Kravtsjenko (18-09-1942 - 07-02-1943)

Chef-staf:

Kolonel Dmitry D. Bachmeteyev (1942 - 1943)

Lid van de militaire raad:

Onderschikking:

Ondergeschikte eenheden:

Home