Eenheden

Heer (Duitse landmacht)

- Het Duitse opperbevel

- Heeresgruppe B
- Heeresgruppe Don

- 4. Panzerarmee
- 6. Armee

- Armee-Abteilung Hollidt

- XIV. Panzerkorps
- XXXXVIII. Panzerkorps
- IV. Armeekorps
- VIII. Armeekorps
- XI. Armeekorps
- XVII. Armeekorps
- LI. Armeekorps

- 14. Panzerdivision
- 16. Panzerdivision
- 24. Panzerdivision
- 3. Infanteriedivision (mot.)
- 29. Infanteriedivision (mot.)
- 60. Infanteriedivision (mot.)
- 44. Infanteriedivision
- 71. Infanteriedivision
- 76. Infanteriedivision
- 79. Infanteriedivision
- 94. Infanteriedivision
- 113. Infanteriedivision
- 295. Infanteriedivision
- 297. Infanteriedivision
- 305. Infanteriedivision
- 371. Infanteriedivision
- 376. Infanteriedivision
- 384. Infanteriedivision
- 389. Infanteriedivision
- 100. Jägerdivision
 

- Gruppen en Kampfgruppen - Korücks en FK's - Arko's en Harko's

Armată Română (Roemeense landmacht)

- Roemeense 3e Leger
- Roemeense 4e Leger

- 1e Cavaleriedivisie
- 20e Infanteriedivisie

Regio Esercito (Italiaanse landmacht)

- Italiaanse 8e Leger

Luftwaffe (Duitse luchtmacht)

- Luftflotte 4

- Luftwaffenkommando Don

- IV. Fliegerkorps
- VIII. Fliegerkorps
- I. Flakkorps

- 9. Flakdivision (mot.)

- Kampfgesschwader 1 'Hindenburg'
- Kampfgesschwader 27 'Boelcke'
- Kampfgesschwader 51 'Edelweiß'
- Kampfgesschwader 55 'Greif'
- Kampfgesschwader 76
- Sturzkampfgeschwader 1
- Sturzkampfgeschwader 2 'Immelmann'
- Sturzkampfgeschwader 77
- Schlachtgeschwader 1
- Zerstörergeschwader 1
- Jagdgeschwader 3 'Udet'
- Jagdgeschwader 52

RKKA (Rode Leger)

- Don Front
- Stalingrad Front (I)
- Stalingrad Front (II)
- Zuidoostelijke Front
- Zuidwestelijke Front (II)

- 4e Tankleger
- 5e Tankleger
- 1e Gardeleger
- 2e Gardeleger
- 5e Stootleger
- 21e Leger
- 24e Leger
- 28e Leger
- 51e Leger
- 57e Leger
- 62e Leger
- 63e Leger
- 64e Leger
- 65e Leger
- 66e Leger

- 1e Garde-Tankkorps
- 1e Tankkorps
- 4e Tankkorps
- 13e Tankkorps
- 16e Tankkorps
- 23e Tankkorps
- 26e Tankkorps
- 1e Gemechaniseerde Gardekorps
- 4e Gemechaniseerde Korps
- 3e Garde-Cavaleriekorps
- 4e Cavaleriekorps
- 8e Cavaleriekorps

- 13e Garde-Jagerdivisie
- 37e Garde-Jagerdivisie
- 39e Garde-Jagerdivisie
- 10e Jagerdivisie NKVD-Troepen
- 45e Jagerdivisie
- 95e Jagerdivisie
- 112e Jagerdivisie
- 138e Jagerdivisie
- 193e Jagerdivisie
- 196e Jagerdivisie
- 244e Jagerdivisie
- 284e Jagerdivisie
- 308e Jagerdivisie

- 84e Tankbrigade
- 137e Tankbrigade
- 189e Tankbrigade
- 92e Marine-Jagerbrigade
- 42e Zelfstandige Jagerbrigade
- 115e Zelfstandige Jagerbrigade
- 124e Zelfstandige Jagerbrigade
- 149e Zelfstandige Jagerbrigade
- 160e Zelfstandige Jagerbrigade

- Stalingrad-Regio Luchtverdedigingskorps

VVS (Rode Luchtmacht)

- 2e Luchtleger
- 8e Luchtleger
- 16e Luchtleger
- 17e Luchtleger

- 1e Gemengde Luchtkorps

RKKF (Rode Vloot)

- Militaire Volga-Flottielje

Home