VIII. Fliegerkorps


Embleem VIII. Fliegerkorps

Kommandierender General:

Generalleutnant Martin Fiebig (01-07-1942 - 21-05-1943)

Chef des Generalstabes:

Oberst i. G. Klaus Uebe (15-03-1942 - 24-10-1942)
Oberst Lothar von Heinemann (24-10-1942 - ?-06-1943)

Onderschikking:

Datum: Luftflotte: Plaats:

Mei - december 1942

Luftflotte 4

Zuiden Sovjet-Unie

Januari - februari 1943

Luftflotte 4

Stalingrad

Ondergeschikte eenheden:

Kampfgesschwader 27 'Boelcke'
Kampfgesschwader 51 'Edelweiß'
Kampfgesschwader 55 'Greif'
Sturzkampfgeschwader 2 'Immelmann'
Schlachtgeschwader 1
Zerstörergeschwader 1
Jagdgeschwader 3 'Udet'
Jagdgeschwader 52

Home