Pavel Ivanovitsj Batov

Pavel Ivanovitsj Batov Pavel Ivanovitsj Batov Pavel Ivanovitsj Batov

Russisch: Павел Иванович Батов
Engels: Pavel Ivanovich Batov
Duits: Pawel Iwanowitsch Batow

Geboren: 01-06-1897, Filisovo, Rusland
Gestorven: 19-04-1985, Moskou, Sovjet-Unie

Bevorderingen:

Kombrig: 08-08-1937
Luitenant-generaal: 04-06-1940
Kolonel-generaal: 29-06-1944
Leger-generaal: 11-03-1955

Commando's:

Commandant 3e Jagerkorps: 1938 - 1940
Plaatsvervangend opperbevelhebber Transkaukasische Militaire District: 1940 - 1941
Commandant 9e Jagerkorps: 1941
Plaatsvervangend commandant 51e Leger: 08-1941 - 1941
Commandant 51e Leger: 1941
Commandant 3e Leger: 01-1942 - 02-1942
Plaatsvervangend opperbevelhebber Brjansk Front: 02-1942 - 10-1942
Commandant 4e Tankleger: 14-10-1942 - 1942
Commandant 4e Gardeleger: 1942
Commandant 65e Leger: 1942 - 1945
Commandant 7e Gemechaniseerde Leger: 1945
Commandant 7e Tankleger: 1945

Onderscheidingen:

- Medaille van de Gouden Ster (Held van de Sovjet-Unie) (twee keer: 30-10-1943, 02-06-1945)
- Orde van Lenin (acht keer)
- Orde van de Oktoberrevolutie
- Orde van de Rode Banier (drie keer)
- Orde van Soevorov 1e Klasse (drie keer)
- Orde van Koetoezov 1e Klasse
- Orde van de Rode Ster
- Orde van de Patriottische Oorlog
- Orde van de Dienst voor het Moederland in de Krijgsmacht van de USSR 3e Klasse
- Orde van Bogdan Chmelnitsky
- Orde van het Insigne van Eer

Home