Prof. Georg Brombierstšudl

Geboren: 08-04-1886, Nandlstadt, Duitsland
Gestorven: 04-10-1960, Regensburg

Bevorderingen:

Wehrmachtdekan (Katholisch): 01-10-1940

Commando's:

Wehrmachtoberpfarrer AOK 6: 26-08-1939
Wehrmachtoberpfarrer Angriffsgruppe Hollidt: 18-01-1943

Onderscheidingen:

Home