Martin Lattmann

Geboren: 10-02-1896, Freiburg, Elbe, Duitsland
Gestorven: 11-08-1976, Oost-Berlijn, Oost-Duitsland

Bevorderingen:

Fähnrich: 04-12-1914
Leutnant: 27-01-1915
Oberleutnant: 01-04-1925
Hauptmann: 01-10-1930
Major: 01-12-1935
Oberstleutnant: 01-01-1939
Oberst: 01-10-1940
Generalmajor: 01-01-1943
Generalmajor der Volkspolizei: 1953

Commando's:

Kommandeur I. Bataillon van Artillerieregiment 110: 01-08-1938 - 01-09-1939
Kommandeur Artillerieregiment 430: 01-09-1939 - 25-09-1939
Stafofficier der artillerie binnen AOK 1: 25-09-1939 - 22-03-1940
Führerreserve OKH: 22-03-1940 - 25-08-1940
Commandant Artillerie-Instructie-Staf aan de Artillerieschule: 25-08-1940 - 15-04-1942
Führerreserve OKH: 15-04-1942 - 10-05-1942
Kommandeur 16. Panzer-Artillerie-Regiment: 10-05-1942 - 26-11-1942
Kommandeur 14. Panzerdivision (m.F.b.): 26-11-1942 - 19-01-1943
Kommandeur 389. Infanteriedivision (m.F.b.): 19-01-1943 - 02-02-1943
Tegelijkertijd, Inspektor Ersatzwesen AOK 6: 30-12-1942 - 02-02-1943
Krijgsgevangen gemaakt door de Sovjets: 02-02-1943
In Sovjet-krijgsgevangenschap: 02-02-1943 - 1948
Vrijgelaten: 1948

Onderscheidingen:

- Vaterländischer Verdienstorden in Silber (01-03-1966)

Home