Anton Ivanovitsj Lopatin

Anton Ivanovitsj Lopatin Anton Ivanovitsj Lopatin Anton Ivanovitsj Lopatin

Russisch: Антон Иванович Лопатин
Engels: Anton Ivanovich Lopatin
Duits: Anton Ivanowitsch Lopatin

Geboren: 18-01-1897, Kamenny, Provincie Brest, Wit-Rusland
Gestorven: 09-04-1965, Moskou, Sovjet-Unie

Bevorderingen:

Kombrig: 17-02-1938
Generaal-majoor: 04-06-1940
Luitenant-generaal: 27-03-1942

Commando's:

Commandant 31e Jagerkorps: 1940 - 1941
Commandant 6e Jagerkorps: 1941 - 1941
Commandant 37e Leger: 1941 - 1941
Commandant 37e Leger: 1941 - 1942
Commandant 9e Leger: 1942 - 1942
Commandant 62e Leger: 03-08-1942 - 02-09-1942
Commandant 34e Leger: 10-1942 - 03-1943
Commandant 11e Leger: 03-1943 - 1943
Commandant 20e Leger: 1943 - 1943
Plaatsvervangend commandant 43e Leger: 01-1944 - 07-1944
Commandant 13e Garde-Jagerkorps: 1944 - 1945
Commandant 2e Jagerkorps: 1945 - 1945

Onderscheidingen:

- Medaille van de Gouden Ster (Held van de Sovjet-Unie) (19-04-1945)
- Orde van Lenin (drie keer)
- Orde van de Rode Banier (drie keer)
- Orde van Koetoezov 1e Klasse (twee keer)
- Orde van de Rode Ster

Home