Aleksei Fedorovitsj Popov

Aleksei Fedorovitsj Popov

Russisch: Алексей Федорович Попов
Engels: Aleksei Fedorovich Popov
Duits: Aleksei Fedorowitsch Popow

Geboren: 1896, Rusland
Gestorven: 1979, Sovjet-Unie

Bevorderingen:

Kombrig: 22-02-1938
Generaal-majoor der tankstrijdkrachten: 04-06-1940
Luitenant-generaal der tankstrijdkrachten: 21-08-1943

Commando's:

Commandant gemechaniseerde & tankstrijdkrachten 1e Zelfstandige Rode Banierleger: 1938 - ?
Commandant 60e Tankdivisie: 11-03-1941 - 20-01-1942
Commandant Tsjeljabinsk Tankopleidingscentrum: 1942 - 1942
Commandant 11e Tankkorps: 19-05-1942 - 21-07-1942
Commandant 23e Tankkorps: 30-08-1942 - 15-10-1942
Commandant 2e Tankkorps: 16-10-1942 - 19-09-1943
Commandant 8e Garde-Tankkorps: 19-09-1943 - 09-05-1945
Commandant 9e Garde-Tankkorps: 1945 - 1945

Onderscheidingen:

Home