Ivan Nikititsj Roessianov

Ivan Nikititsj Roessianov Ivan Nikititsj Roessianov Ivan Nikititsj Roessianov

Russisch: Иван Никитич Руссиянов
Engels: Ivan Nikitich Russianov
Duits: Iwan Nikititsch Russianow

Geboren: 11-09-1900, Provincie Smolensk, Rusland
Gestorven: 21-03-1984, Moskou, Sovjet-Unie

Bevorderingen:

Generaal-majoor: 04-06-1940
Luitenant-generaal: 07-06-1943

Commando's:

Commandant 52e Jagerdivisie: 1938 - 1939
Commandant 100e Jagerdivisie: 1939 - 18-09-1941
Commandant 1e Garde-Jagerdivisie: 18-09-1941 - 1942
Commandant 1e Gemechaniseerde Gardekorps: 02-11-1942 - 09-05-1945

Onderscheidingen:

- Medaille van de Gouden Ster (Held van de Sovjet-Unie) (buiten dienst: 21-02-1978)
- Orde van Lenin (drie keer)
- Orde van de Rode Banier (vier keer)
- Orde van Soevorov 2e Klasse
- Orde van Koetoezov 1e Klasse

Home