Richard Graf von Schwerin

Geboren: 24-05-1892, Peitschendorfswerder, Ostpreussen, Duitsland
Gestorven: 1951, Dobrock / Land Hadeln

Bevorderingen:

Leutnant: 01-08-1914
Oberleutnant: ?
Hauptmann: ?
Major: ?
Oberstleutnant: 01-03-1937
Oberst: 01-03-1940
Generalmajor: 01-06-1942
Generalleutnant: 01-12-1942

Commando's:

Kommandeur Infanterieregiment 212: 01-09-1939 - 14-01-1942
Kommandeur 79. Infanteriedivision: 14-01-1942 - 09-01-1943
Vloog uit de Kessel van Stalingrad: 09-01-1943
Kommandeur 79. Infanteriedivision: ?-03-1943 - 05-06-1943
Führerreserve OKH: 05-06-1943 - 01-10-1943
Kommandeur 189. Infanteriedivision: 01-10-1943 - 25-09-1944
Kommandeur 172. Infanteriedivision: 24-11-1944 - 01-02-1945
Kommandeur Divisionstab z.b.V.: 01-02-1945 - ?
Kommandeur 617. Ersatz-Division: ?-04-1945 - 08-05-1945

Onderscheidingen:

- Deutsches Kreuz in Gold (26-12-1941)

Home