Timofei Timofejevitsj Sjapkin

Timofei Timofejevitsj Sjapkin

Russisch: Тимофей Тимофеевич Шапкин
Engels: Timofei Timofeyevich Shapkin
Duits: Timofei Timofejewitsch Schapkin

Geboren: 05-03-1885, Semimajatsj, Provincie Rostov, Rusland
Gestorven: 22-03-1943, Rostov, Sovjet-Unie (ziekte)

Bevorderingen:

Luitenant-generaal: 04-06-1940

Commando's:

Commandant 20e Cavaleriedivisie: 1938 - 1941
Commandant 4e Cavaleriekorps: 1941 - 22-03-1943
Gestorven door ziekte: 22-03-1943

Onderscheidingen:

- Orde van Lenin (vier keer, o.a. 04-05-1922)
- Orde van Koetoezov 1e Klasse

Home