Nicolae Tătăranu

Nicolae Tătăranu

Foto bron: Fritz WŲss - Honden wilt ge eeuwig leven?...

Geboren: 03-10-1890, Maicanesti, Ramnicu-Sarat, RoemeniŽ
Gestorven: 13-05-1953, Boekarest, RoemeniŽ

Bevorderingen:

Major:
Locotenent-colonel:
Colonel:
General de brigadă:
General de divizie:

Commando's:

Vice-Chef Generale Staf: 1940 - 1941
Chef-staf 4e Leger: 1941 - 1941
Vice-Chef Generale Staf: 1941 - 1942
Commandant 20e Infanteriedivisie: 04-07-1942 - 14-01-1943
In reserve: 1943 - 1943
Commandant Bergkorps: 1943 - 1944
Commandant 6e Legerkorps: 24-08-1944 - 28-09-1944
In reserve: 1944 - 1945
Met pensioen: 1945

Onderscheidingen:

- Orden 'Mihai Viteazul' III. Klasse (14-11-1941)
- Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes (Duits) (17-12-1942)

Home