Nikolai Ivanovitsj Troefanov

Nikolai Ivanovitsj Troefanov Nikolai Ivanovitsj Troefanov

Russisch: Николай Иванович Труфанов
Engels: Nikolai Ivanovich Trufanov
Duits: Nikolai Iwanowitsch Trufanow

Geboren: 15-05-1900, Regio Velikoje Nine Gavrilov-Jamskogo, Provincie Jaroslav, Rusland
Gestorven: 21-02-1982, Charkov, Sovjet-Unie

Bevorderingen:

Generaal-majoor: 30-05-1942
Luitenant-generaal: 11-07-1945
Kolonel-generaal: 08-08-1955

Commando's:

Chef-staf 4e Jagerdivisie: 1939 - 1941
Assistent commandant 23e Jagerkorps: 01-1941 - 03-1941
Chef-staf 28e Gemechaniseerde Korps: 03-1941 - 07-1941
Chef-staf 47e Leger: 25-07-1941 - 02-01-1942
Commandant achterhoede en plaatsvervangend commandant 47e Leger: 1942 - 1942
Commandant 1e Zelfstandige Jagerkorps: 27-04-1942 - 29-06-1942
Commandant 51e Leger: 02-07-1942 - 22-07-1942
Commandant 51e Leger: 07-10-1942 - 11-02-1943
Commandant van Charkov: 1943 - 1943
Plaatsvervangend commandant 69e Leger: 06-1943 - 03-1945
Commandant 25e Jagerkorps: 27-03-1945 - 09-05-1945
Commandant van Leipzig: 10-07-1945 - 15-11-1945

Onderscheidingen:

- Orde van Lenin (twee keer)
- Orde van de Rode Banier (drie keer)
- Orde van Koetoezov 1e Klasse (twee keer)
- Orde van Soevorov 2e Klasse
- Orde van de Rode Ster
- Orde van de Patriottische Oorlog
- Ereburger van Leipzig (07-05-1975)

Home