Vasily Timofejevitsj Volsky

Vasily Timofejevitsj Volsky Vasily Timofejevitsj Volsky Vasily Timofejevitsj Volsky

Russisch: Василий Тимофеевич Вольский
Engels: Vasily Timofeyevich Volsky
Duits: Wasily Timofejewitsch Wolsky

Geboren: 22-03-1897, Polzikove, provincie Tula, Rusland
Gestorven: 22-02-1946, Moskou, Sovjet-Unie

Bevorderingen:

Kombrig: 17-01-1936
Generaal-majoor der tankstrijdkrachten: 04-06-1940
Luitenant-generaal der tankstrijdkrachten: 07-02-1943
Kolonel-generaal der tankstrijdkrachten: 26-10-1944

Commando's:

Plaatsvervangend commandant Militaire Academie voor Mechanisatie & Motorisatie: 1939 - 1941
Militair Attaché in Boekarest: 1941 - 1941
Plaatsvervangend commandant tankstrijdkrachten 21e Leger: 07-1941 - 1941
Assistent commandant tankstrijdkrachten Zuidwestelijke Front: 1941 - 12-1941
Plaatsvervangend Inspecteur-Generaal van Hoofd-Tankdirectoraat: 12-1941 - 04-1942
Plaatsvervangend commandant tankstrijdkrachten Krim Front: 04-1942 - 1942
Plaatsvervangend commandant tankstrijdkrachten Noord-Kaukasische Front: 1942 - 11-10-1942
Commandant 4e Gemechaniseerde Korps: 11-10-1942 - 18-12-1942
Commandant 3e Gemechaniseerde Gardekorps: 18-12-1942 - 01-06-1943
Plaatsvervangend opperbevelhebber Gemechaniseerde - en Tankstrijdkrachten: 06-1943 - 19-08-1944
Commandant 5e Garde-Tankleger: 08-1944 - 16-03-1945
In het ziekenhuis: 03-1945 - 1946

Onderscheidingen:

- Orde van Lenin (twee keer)
- Orde van de Rode Banier (twee keer)
- Orde van Soevorov 2e Klasse
- Orde van Soevorov 1e Klasse

Home